H A K K I M I Z D A

 

1990 Yılında yapılan öğretmenevimizin hem kapasitesinin yetersiz olması hem de binanın deforme olması nedeniyle Kozluk Kaymakamlığı Köylere Hizmet  GötürmeBirliği tarafından 2017 yılında “Konuk Evi” olarak yapılan binada hizmet vermekteyiz.

2000 m²’si kapalı toplam 7.447 m² alan üzerinde kurulan Kurumumuzda 26 konaklama odası, 2 idari oda,  VIPsalonu, 1 adet asansör, 1 adet mescit, kafeterya ve çay bahçesi ile aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Öğretmenevimiz, Kozluk Yukarıgüneşli Mahallesi 15 Temmuz Şehitler Caddesi No: 12 adresinde yer almaktadır. VIP salonu, kafeterya ile 26 oda ve 48 yatak kapasiteye sahiptir. Otel odalarımızda; 102 Ekran TV, 7/24 sıcak su, Mini Buzdolabı, Klima, Çalışma Masası, İkram Su ve Wi-fi hizmeti bulunmaktadır.

Öğretmenevimiz; tarihi Kozluk Kalesine yaklaşık 4 km, tarihi Malabadi Köprüsü’ne 32 km, kazı çalışmalarının devam ettiği Erzen Antik Kenti’ne 15 km ve Veysel Karani Türbesi’ne 23 km, Batman havaalanı ve şehirler arası otobüs terminaline 55 km’lik ile 45 dk.  mesafededir.

 

 

MİSYONUMUZ

Misafirlerimizin en üst seviyede memnuniyetini amaç edinerek; kuruluş amacımız doğrultusunda güler yüzlü, hoşgörülü, sevgi ve saygı temeline dayalı kaliteli, güvenli ve sorunsuz hizmet sunmaktır.

 

 

VİZYONUMUZ

Huzurlu ve rahat bir yaşam ortamı oluşturmak maksadıyla verdiğimiz her türlü hizmette; uzman yönetici ve çalışanlarıyla sektörünün inanılan, güvenilen, saygı duyulan ve örnek alınan lider kurumu olmaktır.